O nas

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług transportowych w wymiarze zarówno krajowym jak i międzynarodowym.

Prowadzimy sprzedaż samochodów osobowych, ciężarowych, zabytkowych. Na życzenie klienta wyszukujemy i sprowadzamy do kraju wszelkiego rodzaju pojazdy, maszyny i urządzenia. Sprowadzamy pojazdy z Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Francji.

Jesteśmy również producentem biomasy drzewnej w postaci pelletu drzewnego i brykietu drzewnego wytwarzanego z czystej trociny co zdecydowanie gwarantuje, że nasze produkty mają najlepsze właściwości i parametry energetyczne oraz ekologiczne. Nasz działania realizujemy w sposób przyjazny dla środowiska.

Dewizą naszej firmy jest zapewnienie maksimum satysfakcji dla klienta, dlatego staramy się jak najlepiej sprostać stawianym wysokim wymaganiom. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego możemy zapewnić, iż zakupy dokonane za naszym pośrednictwem to obiecująca inwestycja na przyszłość.

Misją naszej firmy jest rozwój w obszarze produkcji biomasy oraz oferowanie produktów i świadczonych przez nas usług o jak najwyższych standardach jakości.

Aktualności

caret-down caret-up caret-left caret-right
Transport
transport hakowcem

transport taborem z plandekami

transport samochodami dostawczymi

Sprzedaż pojazdów
samochody osobowe

samochody ciężarowe

maszyny rolnicze

sprzęt budowlany
Wypożyczalnia
samochody osobowe

samochody dostawcze

maszyny rolnicze

sprzęt budowlany

Biomasa

pellet sosnowy

brykiet walec sosnowy

brykiet kostka RUF dębowa

zrębka sosnowa sucha